KrólestwoRP

Forum poświęcone serwerowi KrólestwoRP.


#16 2011-12-11 23:37:05

 ManaLu

Użytkownik

25272618
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 43
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Ogarnijcie się ludzie! A konkretnie Ptys oraz Mordraghar... Co To ma być? Na co Ty się Mordraghar możesz zgadzać a na co ku.wa nie! Jakbyś jeszcze napisał, że jesteś za albo przeciw to w porządku... ale "na gwardie kruka mogę się zgodzić, ale jest jeden warunek odnosnie zbroi i rang bronie sami dzielcie:
1 Kruk ma dwie zbroje magnata i kruka i jest nim Ptyś - zgadzam sie na to" - Jakakolwiek nowa gildia która powstanie jest tylko i wyłącznie uzależniona od Terrego...

A codo Ptysia to nie jest aż tak źle ale "Gildia nosić będzie nazwe: "Gwardia Kruka" " Napisałeś to zbyt stanowczo... powinieneś napisać coś w stylu "Jeżeli gildia z mojego pomysłu powstanie, proszę aby nazywała się "Gwardia Kruka" " Albo chociaż coś pod to... BuJa!

Offline

 

#17 2011-12-12 00:10:59

 Mordraghar

Użytkownik

652807
Zarejestrowany: 2011-12-08
Posty: 12
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Otóż stwierdzono, że ja domagam się władzy, to nie prawda niech szefem Łowców Będzie ManaLu (to będa najmnicy tylko dojda 3 nowe klasy jezeli terry sie zgodzi)
1 stopien szary najemnik 2 najemnik 3 doswiadczony najemnik,
6 bedize dowodca najemnikow 5 zastepca a 4 elitarny najemnik
Mi 4 stopień wystarczy, ja się władzy nie domagam, ale proszę o nowe klasy na servie i tylko tyle.
Przepraszam bo źle sie wczesniej wyraziłm i mogliście pomyśleć że władzy chcę
Przepraszam

Offline

 

#18 2011-12-13 12:58:56

 Dimikoyan

Dziecko NEO

Skąd: Zadupie 24
Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Pomysł na Gildię "Skazańcy z Koloni" będą w niej klasy takie jak : Cień (pancerz Diego, Broń 40-60 obrażeń)
Strażnik Siedziby (Pancerz Bloodwyna,Broń 60-80 Obrażeń)
Strażnik Magnata (Pancerz Strażników Kruka, Broń- (do ustalenia)
Magnat (Pancerz Magnata, Broń - (do ustalenia,około 3 osoby z tą klasą jak w koloni Arto,Kruk,Blizna,Balthoro,Nadzroca)
Najwyższy z Magnatów (Zbroja Kruka,Broń-Najlepiej Szpon Beliara lub coś innego silnego, 1 osoba z tą klasą i to byłby dowódca tej gildi)

Siedziba Gildi:Wieża Dextera.


Proszę o wypowiedzi na temat tej gildi.

Ostatnio edytowany przez Dimikoyan (2011-12-13 13:00:05)

Offline

 

#19 2011-12-13 16:06:45

 Ptys

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

ManaLu napisał:

Ogarnijcie się ludzie! A konkretnie Ptys oraz Mordraghar... Co To ma być? Na co Ty się Mordraghar możesz zgadzać a na co ku.wa nie! Jakbyś jeszcze napisał, że jesteś za albo przeciw to w porządku... ale "na gwardie kruka mogę się zgodzić, ale jest jeden warunek odnosnie zbroi i rang bronie sami dzielcie:
1 Kruk ma dwie zbroje magnata i kruka i jest nim Ptyś - zgadzam sie na to" - Jakakolwiek nowa gildia która powstanie jest tylko i wyłącznie uzależniona od Terrego...

A codo Ptysia to nie jest aż tak źle ale "Gildia nosić będzie nazwe: "Gwardia Kruka" " Napisałeś to zbyt stanowczo... powinieneś napisać coś w stylu "Jeżeli gildia z mojego pomysłu powstanie, proszę aby nazywała się "Gwardia Kruka" " Albo chociaż coś pod to... BuJa!

Starałem się pisać w miare grzecznie,ale sorry jeśli zabrzmiało inaczej.
Proponuje dać temu spokój,niech Terry sam zdecyduje co ma robić,a my nic nie piszmy już.

Offline

 

#20 2011-12-13 16:11:05

Terry

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 35
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Czy mnie tu ktoś słucha mowie ze nie ma już ani jednego miejsca na żadna klasę na serwie


http://img198.imageshack.us/img198/4012/sygnaturkas.png

Offline

 

#21 2011-12-13 16:34:11

 Dimikoyan

Dziecko NEO

Skąd: Zadupie 24
Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Terry napisał:

Czy mnie tu ktoś słucha mowie ze nie ma już ani jednego miejsca na żadna klasę na serwie

Okey Sorry.


Inny Pomysł: a mianowicie pomysł na to aby dać Magowi Ognia inną broń zwaną ZAKLĘTY KOSTUR ULTHARA.

Oraz ulepszyć atrybuty Maga Ognia i Nowicjusza Ognia bo nie są zbalansowane wobec innych klas, tzn. są bardzo małe atrybuty/statystki (czyli siła/zręczność itp.)

Offline

 

#22 2011-12-13 20:49:40

patrykmwiitczak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Mam w ogóle nowy pomysł na klasy do beliarowców
1 Nowicjusz Beliara (jest)
2 Strażnik Świątynny (jest)
3 Upadły Paladyn (nie ma) - miecz ferosa, stara zbroja paladyna, ciężka kusza, 80% wszystkiego
4 Poszukiwacz (jest)
5 Nekromanta/czarny mag (jest
6 Wybraniec Beliara (tylko MGFT13) (nie ma) - zestaw kruka (2h), 90% wszystkiego, tchnienie śmierci/szał beliara/ krzyk umarłych, 1 runa przywołania (np. demon, zombi, kamienny strażnik)

Offline

 

#23 2011-12-14 08:50:15

ZambimaruXD

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Ludzie mam pomysł może by tak zrobił kolonie z g1 ja zrobie fajne obozy! ibedziemy grac !.I ludzie mape z gothic 1

Offline

 

#24 2011-12-14 09:13:33

 Dimikoyan

Dziecko NEO

Skąd: Zadupie 24
Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Pomysł z kolonią jest dobry, moim zdaniem to najlepsza mapa jaka jest bo w niej jest najlepszy klimat RP. Najlepszy server jaki był z mapą koloni to RPKolonia (Już nie ma tego servera, padł 13 grudnia więc nie reklamuję.) Tam jak się zaczynało odrazu było RP bo zaczynasz jak w Gothic 1 pojawiasz się i ktoś z innych obozów cię znajduje np. ja musiałem spędzić 23 dni żeby być najemnikiem i jeszcze złożyć podanie i mieć dużo poparć, i łaziło się tam gdzie się nowi skazańcy pojawiają i się ich werbowało i pracowali dla obozu potem grali ponad 2 dni składali podania i 3 poparcia od osób z obozu a ogolnie 5 poparc na 1-szy awans i zawsze fajne wyprawy do kopalni jak SO idzie z 5 kopaczami do kopalni a my znaleźliśmy tajne przejście i był zawsze dobry klimat.

Jak by starczyło miejsce to by były takie klasy jak:
Nowy Skazaniec (początkowa klasa)

Kopacz (pierwsza klasa SO, Z Kilofem,Jabłkami,2 piwami (starego obozu, dostajemy ją po pozwoleniu od 1 cienia lub członka obozu z klasą co najmniej cień)

Doświadczony kopacz (Druga Klasa SO z łachami skazańcaKilofem,Jabłkami,2 Piwami (dostajemy ją po dobrej pracy w kopalni jako kopacz)

Cień (co najmniej 1 lub 2 dni gry kopaczem,Pancerz Diego,Broń 40-60 obrażeń,5 pełni życia. I Różne takie.)

Strażnik (Co najmniej 4 lub 5 dni Cieńiem,Pancerz Bloodwyna, Broń 50-70,5-10 pełni życia, Najgorszą ta klasa ma mieć broń na tym poziomie z porównaniem do innych klas na jej poziomie bo ma najlepszy pancerz.)

Doświadczony Strażnik (Co najmniej 8-10 dni Strażnikiem,Pancerz Strażników Kruka,Broń- 70+,10 pełni życia,Tutaj już pancerz nie rośnie takie same atrybuty ma ten pancerz co i Pancerz Bloodwyna, Więc broń lepsza.)

Magnat (Przywódca Obozu,Dużo spędzonych dni w Obozie,Pancerz Magnata,Broń Orkowa Zguba,10+ pełni życia, Grało by tą klasą Max 3 osoby jeśli by się Przywódca zgodził Między innymi :Przywódca Obozu,Prawa Ręka Przywódcy,Strażnik Przywódcy


również dodać kuszę tym klasą



Tak by wyglądał Stary Obóz, Rozpisał bym się dalej ale najpierw chcę wiedzieć czy jest możliwośc na wprowadzenie Koloni na server, wtedy bym podał reszte klas.

Zambimaru powiedział że dziś będzie kolonia, więc napisze resztę.

Nowy Obóz:
Nowy Skazaniec (początkowa klasa)

Zbieracz,lub Kopacz (Zbieracz-Maczuga z kolcami,Kopacz-Kilof i tak jak wczesniej)

Doświadczony zbieracz (łachy skazańca,Maczuga z kolcami)

Szkodnik (Lekki Pancerz Bandyty,Broń 40-60 Obrażeń,5 Pełni życia itp. Wymagania na Awans jak u Cienia

Średni Najemnik (Średni Pancerz Najemnika, broń 60-80+,5-10 Pełni życia, Wymagania jak u Strażnika

Najemnik (Ciężki Pancerz Najemnika, Broń Dwuręczna 80-90 obrażeń+,10 pełni życia, Wymagania jak u Doświadczonego Strażnika)

Generał (Zbroja z pancerzy pełzaczy, Broń Katowski Topór,10+ pełni życia, 3 osoby max tą klasą jeśli Generał się zgodzi, czyli:Prawa Ręka,Strażnik Generała



Również Dodać łuki tym klasą



Obóz na Bagnie:

Nowy Skazaniec (początkowa klasa)

Uczeń (po 1 dniu pracy w OnB, Strój Obywatela,Pałka z Kolcami,Kusza (45 Obrażeń) lub lekka kusza (60 obrażeń,0-1 Krąg)

Nowicjusz (Po 3-5 Dni Uczniem, Pancerz Lestera,Rębiczerep,Lekka Kusza,1-2 Krąg)

Strażnik Świątynny (Po 7-9 Dni Nowicjuszem, Zbroja Cor Angara,Miecz Dwuręczny (105 Obrażeń),Kusza Bojowa (120 Obrażeń,2-3 Krąg)

Guru (Przywódca Obozu,1-3 osoby tą klasą,Zbroja Kruka,Runy i może coś do ofensywy)



Magowie Ognia/Wody Są albo Wody z NO Ognia z SO lub oddzielne obozy mają (lepiej oddzielne, podobno Zambimaru będzie robił obóz magów ognia, Chociaż najlepiej jakby mieli siedzibę tam gdzie byli ci kapłani co przemieniali się w zwierzęta gdzie w G1 idzie się z gornem i trzeba się przemienić w chrząszcza żeby tam wejść, dla mnie to najlepsza dla nich siedziba.)


I może być również armia Królewska, są po to żeby sprawdzać jak idą prace dotyczące rudy czyli:

Nowy skazanieć

Stajenny (1-2 dni Skazańcem,Skórzany Pancerz,Broń 40-50+)

Giermek (3-5 dni Stajennym,Lekki pancerz straży,broń 60+)

Rycerz (6-8 dni Giermkiem,Pancerz Rycerza,Broń 80+)

Królewski Paladyn (3 Osoby tą klasą max jak w G2 Orik,Parcival,Garond- Pancerz Paladyna,Broń ciężki miecz dwuręczny lub inny, jakaś kusza)



Można pozmieniać co nie co ale wydaje mi się że dobre by było to co napisałem.




Może coś pomieszałem ;s.

Ostatnio edytowany przez Dimikoyan (2011-12-14 10:40:55)

Offline

 

#25 2011-12-14 09:32:10

ZambimaruXD

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

hmmm to dobree !!magowie w fortecy!! na takim odludziu !! magowie będą mogi pracować w fortecy i robic wino! i inne takie !i żeby wszystkto może od nowa ! ja nie wiem moga byc te klasy ale ja bym chciał od nowa bedzie fajnie :DDD

Offline

 

#26 2011-12-14 09:43:11

 Vessemir

Kapitan Piratów/ Moderator

7672867
Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Hmmm... można sprobować z kolonią, ale nie wiadomo czy frekfencja nie spadnie.
Ja jak coś proszę o stary klasztor jako oboz dla piratów.

Pogramy - zobaczymy.


http://s4.ifotos.pl/img/Vessemir-_rhxhphh.JPG
W życiu można uciec od wszystkiego z wyjątkiem samego siebie.

Offline

 

#27 2011-12-14 09:50:07

 Dimikoyan

Dziecko NEO

Skąd: Zadupie 24
Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

Zapraszam do czytania reszty klas/obozów, już skończyłem (wyżej)

Offline

 

#28 2011-12-17 11:31:10

Afin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

kiedy serwer bedzie on ?

Offline

 

#29 2011-12-17 11:35:15

Terry

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 35
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

ciężko powiedzieć kiedy bo może być dziś a może aż za miesiąc


http://img198.imageshack.us/img198/4012/sygnaturkas.png

Offline

 

#30 2011-12-18 21:00:42

Afin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tutaj piszemy pomysł dotyczace SERWERA

a jaki jest problem nie ma kasy czy na cos czekacie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpoptown.pun.pl www.footballfans.pun.pl www.kotletzkreta.pun.pl www.zlotdbskpolska.pun.pl www.skfesta.pun.pl